Projekt obywatelski na plac rekreacyjno -sportowy dla dzieci

PROJEKT OBYWATELSKI

PLAC SPORTOWO - REKREACYJNY DLA DZIECI

Plac zabaw nie jest zwyczajnym miejscem. To miejsce magiczne, kolorowe, bezpieczne, pełne radości, szczęścia. Jest miejscem spotkań, integracji, zawierania przyjaźni lokalnej społeczności. W Szopienicach wciąż za mało jest odpowiednich do tego przygotowanych miejsc. W ramach projektu obywatelskiego „Plac sprawnościowo - rekreacyjny dla dzieci” chcemy dla Państwa dzieci, wnuków stworzyć taki plac. Pragniemy postawić nowoczesne, certyfikowane i specjalnie zaprojektowane urządzenia. Optymalne dla rozwoju ruchowego i kostnego dzieci. Urządzenia zostały dobrane w taki sposób, aby dać dzieciom przestrzeń, zapewnić im swobodne i bezpieczne korzystanie z wszystkich atrakcji.

Konkurs odbędzie się w okresie od dnia 17-21 września 2014 roku

Głosy będzie można oddać w:

• Miejskiej Bibliotece Publicznej nr 19 - ul. Obrońców Westerplatte 10

• Miejskiej Bibliotece Publicznej nr 36 ul. Generała Hallera 28

W głosowaniu może wziąć udział każda osoba fizyczna, która ma ukończone 16 lat i zamieszkuje dzielnice Szopienice, Burowiec. Aby zagłosować na „Plac sprawnościowo rekreacyjny dla dzieci” zlokalizowany przy Miejskim Przedszkolu nr 66 im. Majki Jeżowskiej w Katowicach należy:

• zabrać ze sobą dowód osobisty lub legitymacje szkolną (w trakcie głosowania należy podać na karcie do głosowania swój pesel)

• postawić znak X przy projekcie, który w twojej ocenie jest najważniejszy

Każdy uczestnik może oddać swój głos tylko raz na wybrany przez siebie projekt.