NASZE SUKCESY


NASZE SUKCESY

Rok szkolny 2018/20191. "Ogólnopolski Policyjny Dzień Odblasku"  dyplom za udział w konkursie na projekt odblasku - symbolu.

2. II MIEJSCE w konkursie plastycznym "OZDOBA BOŻONARODZENIOWA" organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 94 w Katowicach.

3. 3 WYRÓŻNIENIA w konkursie plastycznym dla nauczycieli "POMYSŁOWA CHOINKA" organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 22 w Katowicach.

4. I MIEJSCE w konkursie plastycznym dla nauczycieli "OZDOBA BOŻONARODZENIOWA" organizowanym przez Miejkie przedszkole nr 94 w Katowicach.  


NASZE SUKCESY

Rok szkolny 2017/20181. I MIEJSCE w konkursie plastycznym dla nauczycieli na "BUKIET Z FANTAZJĄ" organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 94 w Katowicach.

2. WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym na "Ozdobę bożonarodzeniową" organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 94 w Katowicach.

3. WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym "Miś przyjaciel każdego dziecka" organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 91 w Katowicach.

4. I MIEJSCE w konkursie plastycznym dla nauczycieli "Ozdoba bożonarodzeniowa" organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 94 w Katowicach. 

5. III MIEJSCE w konkursie plastyczno - literackim  "W czasie deszczu dzieci się nudzą" – organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr   w Katowicach.  

6. I MIEJSCE w „II Festiwalu Piosenek Majki Jeżowskiej”  kategoria  Plastyka Organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 27 im. Majki Jeżowskiej w Jaworznie,

7. III MIEJSCE w konkursie fotograficznym "Święta Wielkanocne w obiektywie przedszkolaków".

8. I MIEJSCE w konkursie plastycznym "Laurka dla mamy" organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr

 

 


NASZE SUKCESY

Rok szkolny 2016/2017


1. II MIEJSCE  w konkursie „Moja Kukiełka, moja pacynka" organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 93 w Katowicach.

2. II MIEJSCE w konkursie Coś z niczego czyli ozdoby do plastusiowego ogrodu" organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 27 w Katowicach.

3. WYRÓŻNIENIE w konkursie "Bohaterowie śląskich baśni i legend" organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 56 w Katowicach.

4. WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym "Wiosna budzi owady do życia – pszczoły, motyle, biedronki" organizowanym przez  Miejskie Przedszkole  nr  w Katowicach

5. I MIEJSCE w konkursie plastycznym "Wiosna budzi owady do życia – pszczoły, motyle, biedronki" organizowanym przez  Miejskie Przedszkole  nr  w Katowicach

6. I MIEJSCE wkonkursie  plastycznym "Ozdoba bożonarodzeniowa" organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 94  w Katowicach 

7. WYRÓŻNIENIE w konkursie piosenki o Puchar Prezydenta Miasta Katowice   "Trele - morele" 

8. I MIEJSCE konkursie  plastycznym "Mój dziecięcy świat" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 10 w Katowicach

9. III MIEJSCE konkursie  recytatorskim "Wiosenne przebudzenie" organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 73 w Katowicach

10. I MIEJSCE w konkursie „Kartka Bożonarodzeniowa” organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 85 w Katowicach,

11. II MIEJSCE i DWA WYROŻNIENIA w konkursie „Wiosna budzi owady do życia” organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 94 im. Małego Księcia w Katowicach.

12. III MIEJSCE w III Jesiennej Olimpiadzie „Las jesienią” organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 60 w Katowicach,

13. I MIEJSCE w konkursie „Kartka Bożonarodzeniowa” organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 85 w Katowicach,

14. II i II miejsce w konkursie „Na wielkanocnym stole” organizowanym  przez Miejskie Przedszkole nr 47 z oddziałami integracyjnymi w Katowicach,

15. II i III MIEJSCE w konkursie „Bukiet z fantazją” organizowanym  przez Miejskie Przedszkole nr 94 im. Małego Księcia w Katowicach,

16. II MIEJSCE w konkursie „Kartka Bożonarodzeniowa” organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 91 z oddziałami integracyjnymi w Katowicach,


 


NASZE SUKCESY


Rok szkolny 2015/20161. I MIEJSCE w konkursie plastycznym "Jesienny czas" 

2. II MIEJSCE w konkursie plastycznym "Jesienny czas" 

3. I MIEJSCE Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa dla przedszkolaków

4  I MIEJSCE w konkursie plastycznym "Jesienny czas" organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 94 w Katowicach

5. II MIEJSCE w konkursie plastycznym "Jesienny czas" organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 94 w Katowicach

6. WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym "Jesienny czas" organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 94 w Katowicach

7. WYRÓŻNIENIE w konkursie "Bohaterowie baśni braci Grimm"

8. II MIEJSCE "Polska złota jesień z Misiem Usztkiem"


 

NASZE SUKCESY


Rok szkolny 2014/2015r. 


 

 1. Wyróżnienie w konkursie muzyczno - plastycznym „Wesołe instrumenty”  praca przestrzenna , zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole  Nr 52 w Katowicach.
 2. Laureat konkursu  „Utwory Lucyny Krzemienieckiej jako inspiracja dziecięcej twórczości plastycznej” – Kłopoty Burka z podwórka  - rozbudzanie zainteresowań literaturą dziecięcą, zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole  Nr 70 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym Nr 4 w Katowicach.
 3. Laureat konkursu plastycznego  „Moje miasto Katowice” - wykazanie znajomości miasta Katowice, zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole  Nr 50 z Oddziałami  Integracyjnymi w Katowicach.
 4. II MIEJSCE  w  Festiwalu  „ Zdrowego  przedszkolaka”  w ramach projektu edukacyjnego „ Zdrowy przedszkolak”zorganizowanym przez Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Katowicach - kształtowanie prozdrowotnych postaw wśród dzieci, - występ artystyczny i praca plastyczna.
 5. Laureat konkursu plastycznego  „Skarby jesieni” - wyrażanie poprzez działanie artystyczne swoich wyobrażeń, zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole  Nr 74 w Katowicach.
 6. II MIEJSCE  i  WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym dla nauczycieli  „ Bukiet z fantazją”, zorganizowanym przez  Miejskie Przedszkole  Nr 94 w Katowicach.
 7. II MIEJSCE  w konkursie plastycznym  „Jesienny bukiet”   -  praca przestrzenna, zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole  Nr 52 oraz PBW w Katowicach .
 8. I MIEJSCE w konkursie plastycznym „Jesienne drzewo”  zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole  Nr 63 Katowicach.
 9. Wyróżnienie  w konkursie plastycznym  „ Kapelusz Pani Jesieni” Miejskie Przedszkole  Nr 56 w Katowicach.
 10. I MIEJSCE w   I Przedszkolnej   Jesiennej  Olimpiadzie  – prezentacja wiadomości z zakresu aktywności przyrodniczej, matematycznej, zdrowotnej  i twórczej, zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole  Nr 60 w Katowicach.
 11. Laureat konkursu w konkursie plastycznym  „Czekając na Mikołaja”   zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole  Nr 60 w Katowicach.
 12. Laureat X Konkursu Kolęd dla przedszkolaków zorganizowanym przez MDK „ Szopienice – Giszowiec”.
 13. WYRÓŻNIENIE konkursu plastycznego  „Bożonarodzeniowe drzewko”  rozbudzanie twórczości i kreatywności, zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole  Nr 47 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach.
 14. Laureat konkursu plastycznego  „Stoik bożonarodzeniowy” zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole  Nr 94 w Katowicach.
 15. III MIEJSCE  w  VI Festiwal Piosenki Zimowej, zorganizowanym przez  Miejskie Przedszkole Nr 85 w Katowicach.
 16. III MIEJSCE w konkursie plastycznym  „Wielkanocna pisanka”   – rozbudzanie twórczości i kreatywności,zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole Nr 47 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach.
 17. Laureat  konkursu „Pole na stole”  -  promocja  zdrowego żywienia, zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole  Nr 40 w Katowicach.
 18. II MIEJSCE w konkursie plastycznym "Najpiekniejsza palma wielkanocna" dla dzieci w wieku 3-4 lat zorganizowanym przez Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 Miejskie Przedszkole Nr 58 w Katowicach.
 19. II MIEJSCE w konkursie plastycznym "Najpiekniejsza palma wielkanocna" dla dzieci w wieku 5-6  lat zorganizowanym przez Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 Miejskie Przedszkole Nr 58 w KatowicachNASZE SUKCESYrok szkolny 2013/2014

 1. II MIEJSCE  w konkursie plastycznym „Kosz pełen jesiennych cudów”  zorganizowanym  przez Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną Nr 3 w Katowicach.
 2. Laureat konkursu plastycznego w ramach projektu :”Nie truj powietrza – miej wpływ na to czym oddychasz” zorganizowanego przez Wydział Ochrony Środowiska UM Lublin.
 3. Laureat konkursu  plastycznego  „EKO – KWIATEK”  zorganizowanego przez Miejskie Przedszkole  Nr 22   w Katowicach.
 4. Laureat ogólnopolskiego  konkursu plastycznego  „Jesienne duszki i leśne skrzaty”  - pod honorowym patronatem Lasów Państwowych i Nadleśnictwa Niepołomice.
 5. Laureat Wojewódzkiego Rodzinnego Konkursu Plastycznego  „Tuwimowa kukiełka”  - zorganizowanego przez Sz.P. Nr 36 im.Juliana Tuwima w Zabrzu.
 6. Laureat VIII Międznarodowego Konkursu Plastycznego  „Mój przyjaciel Miś” zorganoizowanego przez Przedszkole w Syryni.
 7. III MIEJSCE  i  WYRÓŻNIENIE w konkursie plastycznym dla nauczycieli  „ Bukiet z fantazją”, zorganizowanym przez  Miejskie Przedszkole  Nr 94 w Katowicach.
 8. III MIEJSCE  w konkursie fotograficznym „Jesienny kącik przyrody w przedszkolnym obiektywie” zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole Nr 17 w Katowicach.
 9. Laureat  konkursu  plastycznego „Poznajemy Polskie Przysłowia” zorganizowanego przez Centrum Psychologiczno – Logopedyczne „Mavicus” w Łodzi oraz Moje Bambino.
 10. Laureat konkursu plastycznego „Ozdoba Choinkowa” zorganizowanego przez Miejskie Przedszkole Nr  39 w Katowicach
 11. I MIEJSCE   w konkursie plastyczno – technicznym  „Świąteczna Kartka”   -  zorganizowanego  przez Miejskie Przedszkole  Nr 56 w Katowicach.
 12. II MIEJSCE    w konkursie plastyczno – technicznym  „Świąteczna Kartka”   -  zorganizowanego  przez Miejskie Przedszkole  Nr 56 w Katowicach.
 13. III MIEJSCE    w konkursie plastyczno – technicznym  „Świąteczna Kartka”   -  zorganizowanego  przez Miejskie Przedszkole  Nr 56 w Katowicach.
 14. WYRÓŻNIENIE w konkursie ekologicznym „ EKO – CHOINKA” – zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole Nr 85 w Katowicach .
 15. Laureat XVIII Regionalnego Przeglądu Dzieicęcych Zespołów Jasełkowych  zorganizowanego przez MDK „Szopienice – Giszowiec” w Katowicach.
 16. Laureat konkursu plastycznego: „Zimowy Bałwanek” zorganizowanego przez Miejskie Przedszkole Nr 60 w Katowicach .
 17. Laureat konkursu : „W słońcu i w deszczu…” II IMPRESJE ŚLĄSKIE zorganizowanego przez Przedszkole Nr 5 w Tychach pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty.  
 18. Laureat konkursu „AKADEMIA ZDROWEGO UŚMIECHU” zorganizowanego przez  Polskie Radio Katowice, Centrum Stomatologii Dziecięcej i Ortodoncji E.Borczyk w Katowicach oraz TV Silesia.
 19. Laureat konkursu: „Wiosna budzi owady do życia – pszczoły , motyle, biedronki” zorganizowanego przez Miejskie Przedszkole Nr 94 w Katowicach.
 20. Laureat konkursu: „Na wiosennek łące” – zorganizowanego przez Miejskie Przedszkole Nr 85 w Katowicach.
 21. I MIEJSCE w XI MINI OLIMPIADZIE  PRZEDSZKOLAKÓW  zorganizowanej przez Zespół Szkół Sportowych w Mysłowicach pod Patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice.
 22. WYRÓŻNIENIE w II Szkolno – Przedszkolnym Festiwalu Piosenek Majki Jeżowskiej  zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole Nr 33 w Katowicach, Szkołę Podstawową Nr 37 im.ks.Jana Twardowskiego